دکتر غلامرضا کیوان پژوه

دکتر غلامرضا کیوان پژوه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

15660
%95
پیشنهاد(از 35 کاربر)

درباره‌پزشک

تخصص جراحی زنان و زایمان و نازایی

درمان انواع بیماریها و اختلالات زنان نازایی، انواع جراحی های زیبایی زنان شامل لابیو پلاستی، ولووپلاستی، پرولاپس، واژن پرولاپس، رحم انواع جراحی های زنان شامل موارد خوش خیم و بدخیم (سرطانها)، مشاوره ازدواج، سکس تراپی، زوج درمانی، مشاوره خانوادگی و درمان اختلالات جنسی

در مطب سونوگرافی، جراحیهای کوچک گذاردن ای یو دی، خارج کردن آی یو دی و برداشتن زگیل های تناسلی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان آبان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب عباس آباد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر ، بالاتر از سه راه عباس آباد ، جنب کوچه نادر ، پلاک 2109

تلفن:02188712594

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا کیوان پژوه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا کیوان پژوه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%95
33 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

گلناز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دلم میخواد 100 بار دیگه زایمان کنم فقط پیش ایشون خدا بهشون سلامتی و طول عمر با عزت عطا کنه خدا سایه دکترهایی با وجدانی مثل ایشون رو از سر ما کم نکنه.

نسترن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فرشته روی زمین هستن دوران بارداری عالی داشتم تحت نظر ایشونو زایمان خیلی خوب امیدوارم در پناه حق باشن

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش برخورد و بسیار دقیق و کاربلدی هستن

سمیرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار باتجربه

مانیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تجربه خوبی نبود راضی نبودم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا کیوان پژوهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا کیوان پژوه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا کیوان پژوه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا کیوان پژوه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا کیوان پژوه چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا کیوان پژوه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کیوان پژوه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا کیوان پژوه کجا است؟
دکتر غلامرضا کیوان پژوه 1 مطب در مطب عباس آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا کیوان پژوه را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا کیوان پژوه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کیوان پژوه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا کیوان پژوه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا کیوان پژوه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا کیوان پژوه چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا کیوان پژوه از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کیوان پژوه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا کیوان پژوه چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر غلامرضا کیوان پژوه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا کیوان پژوه 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا کیوان پژوهدکتر غلامرضا کیوان پژوه dr gholamreza keyvan pazhoh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر غلامرضا کیوان پژوه در تهران، خیابان ولیعصر ، بالاتر از سه راه عباس آباد ، جنب کوچه نادر ، پلاک 2109 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا کیوان پژوه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188712594 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا کیوان پژوه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا کیوان پژوه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا کیوان پژوه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا کیوان پژوه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا کیوان پژوه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.