%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصص داخلی و فوق تخصص غدد

درمان دیابت، بیماری تیرویید، اختلالات هومونی رشد و بلوغ فشارخون

همکاری با بیمارستان شرکت نفت، بیمارستان بقیه الله و کلینیک صدا وسیما

کد نظام پزشکی

۶۲۰۵۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ساعی، کوچه 34، ساختمان پزشکان ولیعصر، طبقه 4، واحد 15

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر راحله جلالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راحله جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب یوسف آباد
ملاحظات

بیمار محترم، نوبت گرفته شده ساعت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی مشخص می شود، ممنون از شکیبایی شما

دکتر راحله جلالی
دکتر راحله جلالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راحله جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راحله جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راحله جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راحله جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت راحله جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راحله جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راحله جلالی کجا است؟
دکتر راحله جلالی 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر راحله جلالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر راحله جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راحله جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راحله جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راحله جلالی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راحله جلالی چه زمانی است؟
دکتر راحله جلالی از روز دوشنبه 18 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر راحله جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راحله جلالی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر راحله جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راحله جلالی 5 از 5 است.

درباره دکتر راحله جلالیدکتر راحله جلالی dr raheleh jalali از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر راحله جلالی در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ساعی، کوچه 34، ساختمان پزشکان ولیعصر، طبقه 4، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راحله جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188679129 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راحله جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راحله جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راحله جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راحله جلالی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راحله جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.