%91
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصص داخلی و فوق تخصص غدد

درمان دیابت، بیماری تیرویید، اختلالات هومونی رشد و بلوغ فشارخون

همکاری با بیمارستان شرکت نفت، بیمارستان بقیه الله و کلینیک صدا وسیما

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب یوسف آباد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ساعی، کوچه 34، ساختمان پزشکان ولیعصر، طبقه 4، واحد 15

تلفن:02188679129

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر راحله جلالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راحله جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%91
10 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

لیلی
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بار اول رفتم کم کاری تیروئید داشتم دارو زیادی به من دادند و نتیجه عکس داشت و تیروئیدم خیلی کم کار شد و خودشون هم یادشون نبود چه مقدار دارو بهم دادن در صورتیکه پزشک باید همه اینارو توی پرونده بیمار یادداشت کنند.

یوسفعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی با تجربه مهربان و صبور .به حرف بیمار خوب گوش میکنن و بهترین درمان و میدن .به شدت خانم دکتر جلالی رو پیشنهاد میکنم

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوب و با تجربه ای بودن و تشخیص بسیار خوبی داشتن حاذق بودن و عالی

حبیبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوش‌اخلاق با‌حوصله‌ و کاربلد هستند.

زهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هم برای بیمار وقت می گذارند هم پزشک اطلاعات بالایی دارند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر راحله جلالیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راحله جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راحله جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راحله جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راحله جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت راحله جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راحله جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راحله جلالی کجا است؟
دکتر راحله جلالی 1 مطب در مطب یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر راحله جلالی را ببینید.
+
آیا دکتر راحله جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راحله جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راحله جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راحله جلالی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راحله جلالی چه زمانی است؟
دکتر راحله جلالی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر راحله جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راحله جلالی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر راحله جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راحله جلالی 5 از 5 است.

درباره دکتر راحله جلالیدکتر راحله جلالی dr raheleh jalali از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر راحله جلالی در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ساعی، کوچه 34، ساختمان پزشکان ولیعصر، طبقه 4، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راحله جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188679129 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راحله جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راحله جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راحله جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راحله جلالی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راحله جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.