دکتر جمیله نصیری

دکتر جمیله نصیری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

14775
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، ایستگاه چهارصد دستگاه ، نبش فارابی ، ساختمان پزشکان فارابی ، طبقه چهارم

تلفن:02133781818

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی ضلع شمالی پارک ساعی، نبش کوچه امینی، طبقه 1

تلفن:02188797920

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر جمیله نصیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جمیله نصیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ملیحه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی عالی

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق و مسئولیت پذیر

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی..... بسیار خوش برخورد و فاقد هیچگونه استرسی

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر مدبر و حاذقی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جمیله نصیری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جمیله نصیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جمیله نصیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جمیله نصیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جمیله نصیری چقدر است؟
هزینه ویزیت جمیله نصیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله نصیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جمیله نصیری کجا است؟
دکتر جمیله نصیری 2 مطب در مطب خیابان پیروزی و مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جمیله نصیری را ببینید.
+
آیا دکتر جمیله نصیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله نصیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جمیله نصیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جمیله نصیری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جمیله نصیری چه زمانی است؟
دکتر جمیله نصیری از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جمیله نصیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جمیله نصیری چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر جمیله نصیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جمیله نصیری 5 از 5 است.

درباره دکتر جمیله نصیریدکتر جمیله نصیری dr jamileh nasiri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر جمیله نصیری در تهران ، خیابان پیروزی ، ایستگاه چهارصد دستگاه ، نبش فارابی ، ساختمان پزشکان فارابی ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جمیله نصیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133781818 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جمیله نصیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جمیله نصیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جمیله نصیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جمیله نصیری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جمیله نصیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.