دکتر علی اصغر متقی

دکتر علی اصغر متقی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

15519
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران،خیابان پیروزی،ایستگاه چهارصد دستگاه،تقاطع امام علی،پلاک 890

تلفن:02133344709

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اصغر متقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اصغر متقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشون بسیار خوش اخلاق و باسواد هستن

مانلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر متقی بسیار پزشک حاذق و با تجربه ای به نظر میرسند و برخوردشان با کودک من خیلی مهربانانه و دلسوزانه و مناسب بود. برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار باتجربه و باسواد

یاسر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار عالی و با تجربه که سالهاست ایشون رو میشناسیم

نهال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوش برخورد و کار بلدی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اصغر متقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اصغر متقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اصغر متقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر متقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اصغر متقی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اصغر متقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر متقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اصغر متقی کجا است؟
دکتر علی اصغر متقی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اصغر متقی را ببینید.
+
آیا دکتر علی اصغر متقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر متقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اصغر متقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اصغر متقی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اصغر متقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر علی اصغر متقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر متقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اصغر متقی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر علی اصغر متقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اصغر متقی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اصغر متقیدکتر علی اصغر متقی dr ali asghar motaghi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علی اصغر متقی در تهران،خیابان پیروزی،ایستگاه چهارصد دستگاه،تقاطع امام علی،پلاک 890 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اصغر متقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133344709 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اصغر متقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اصغر متقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اصغر متقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اصغر متقی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اصغر متقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.