شمیمه شبانکار

شمیمه شبانکار

کارشناس ارشد روانشناسی

شیراز

کد نظام پزشکی

29249
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مشاوره خانواده

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره کودک

مشاوره نوجوانان و بلوغ

مشاوره افسردگی

مشاوره اضطراب و استرس

درمان اختلالات روانی

مشاوره روانشناسی وسواس

مشاوره روابط اجتماعی و عاطفی

مشاوره تحصیلی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب

آدرس:

شیراز

تلفن:1

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به شمیمه شبانکار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران شمیمه شبانکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از شمیمه شبانکار


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شمیمه شبانکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شمیمه شبانکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شمیمه شبانکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شمیمه شبانکار چقدر است؟
هزینه ویزیت شمیمه شبانکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شمیمه شبانکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شمیمه شبانکار کجا است؟
دکتر شمیمه شبانکار 1 مطب در مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل شمیمه شبانکار را ببینید.
+
آیا شمیمه شبانکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شمیمه شبانکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شمیمه شبانکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شمیمه شبانکار متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شمیمه شبانکار چه زمانی است؟
دکتر شمیمه شبانکار از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شمیمه شبانکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شمیمه شبانکار چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به شمیمه شبانکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی شمیمه شبانکار 0 از 5 است.

درباره شمیمه شبانکاردکتر شمیمه شبانکار Shamimeh shabankar از دکترهای متخصص روانشناسی شیراز هستند. مطب شمیمه شبانکار در شیراز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شمیمه شبانکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 1 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شمیمه شبانکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شمیمه شبانکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شمیمه شبانکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شمیمه شبانکار متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شمیمه شبانکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.