دکتر عبدالرضا کریمی

دکتر عبدالرضا کریمی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران
%97
پیشنهاد(از 90 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح مغز، دیسک، سیاتیک و ستون فقرات ( اعمال جراحی دیسک کمر و گردن، سیاتیک ، شکستگی ، دررفتگی ستون فقرات، خونریزی مغزی ، ضربه های مغزی، تومورهای مغزی و نخاع)

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

32493

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پرواز، چهارصد دستگاه، نبش خیابان زینتی افخم، پلاک 370، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرضا کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرضا کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 90 کاربر)

%97
87 کاربر از 90 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  17 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  32 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
ملاحظات

لطفا در هنگام مراجعه عکس MRI به همراه داشته باشید.

هزینه ویزیت برای بیماران تهیدست رایگان می باشد.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .


 

دکتر عبدالرضا کریمی
دکتر عبدالرضا کریمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا کریمی کجا است؟
دکترعبدالرضا کریمی مطب خیابان پیروزی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالرضا کریمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضا کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا کریمی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا کریمی چه زمانی است؟
دکتر عبدالرضا کریمی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا کریمی چقدر است؟
تا کنون 90 نفر به دکتر عبدالرضا کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا کریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا کریمیدکترعبدالرضا کریمی dr abdolreza karimi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر عبدالرضا کریمی در تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پرواز، چهارصد دستگاه، نبش خیابان زینتی افخم، پلاک 370، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133328129,02133329802 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا کریمی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.