دکتر عبدالرضا کریمی

دکتر عبدالرضا کریمی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

32493
%97
پیشنهاد(از 119 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح مغز، دیسک، سیاتیک و ستون فقرات ( اعمال جراحی دیسک کمر و گردن، سیاتیک ، شکستگی ، دررفتگی ستون فقرات، خونریزی مغزی ، ضربه های مغزی، تومورهای مغزی و نخاع)

دارای بورد تخصصی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پرواز، چهارصد دستگاه، نبش خیابان زینتی افخم، پلاک 370، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالرضا کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالرضا کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 119 کاربر)

%97
115 کاربر از 119 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  21 نفر
 • 15-45 دقیقه
  31 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  42 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی انسان متعهد منصف باتجربه استاد دانشگاه

داود
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی بودن واقعا

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق و اخلاق مدار

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

نفیسه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین و با انصاف ترین دکتر دنیا الان ۶ ساله پیش ایشون عمل کردم همه دکترا جوابم کرده بودن پام داشت فلج میشد همچنان تلفنی ویزیتم میکنن با خونسردی به حرفام گوش میده حتی تو اتاق عمل هم جوابگوی مریض هست پنجه طلا ❤❤❤

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر عبدالرضا کریمی
نوبت مطب خیابان پیروزی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پرواز، چهارصد دستگاه، نبش خیابان زینتی افخم، پلاک 370، طبقه اول

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرضا کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرضا کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرضا کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرضا کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرضا کریمی کجا است؟
دکتر عبدالرضا کریمی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرضا کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرضا کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرضا کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرضا کریمی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرضا کریمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرضا کریمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرضا کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرضا کریمی چقدر است؟
تا کنون 119 نفر به دکتر عبدالرضا کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرضا کریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرضا کریمیدکتر عبدالرضا کریمی dr abdolreza karimi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر عبدالرضا کریمی در تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پرواز، چهارصد دستگاه، نبش خیابان زینتی افخم، پلاک 370، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرضا کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133328129,02133329802 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرضا کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرضا کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرضا کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرضا کریمی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرضا کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.