%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

همکاری با کلینیک تخصصی سیدالشهدا، درمانگاه سهند

 آدرس اینستاگرام: Dr. Mostafanouri 

کد نظام پزشکی

۱۳۹۵۷۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندان پزشک

اطلاعات مطب چهارراه فاطمیه

آدرس:

بندرعباس، چهارراه فاطمیه، جلوتر از شیرینیکده، بالای بانک کشاورزی، ساختمان هرمز، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر مصطفی نوری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه فاطمیه
دکتر مصطفی نوری
دکتر مصطفی نوری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی نوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی نوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی نوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی نوری چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی نوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی نوری کجا است؟
دکتر مصطفی نوری 1 مطب در مطب چهارراه فاطمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مصطفی نوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی نوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی نوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی نوری متخصص دندان پزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی نوری چه زمانی است؟
دکتر مصطفی نوری از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی نوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی نوری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مصطفی نوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی نوری 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی نوری

دکتر مصطفی نوری dr mostafa noori از دکترهای متخصص پزشک دندان پزشک بندرعباس هستند. مطب دکتر مصطفی نوری در بندرعباس، چهارراه فاطمیه، جلوتر از شیرینیکده، بالای بانک کشاورزی، ساختمان هرمز، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی نوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632228025 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی نوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی نوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی نوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی نوری پزشک دندان پزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندان پزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی نوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.