دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید محمد حسین قشمی

دکتر سید محمد حسین قشمی

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

74954
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب فرجام

آدرس:

تهران،اول فرجام غربی،نرسیده به چهارراه نیروی دریایی،ساختمان 141،پلاک 853

تلفن:02177493246

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد حسین قشمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد حسین قشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمد حسین قشمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فرجام
تهران - تهران،اول فرجام غربی،نرسیده به چهارراه نیروی دریایی،ساختمان 141،پلاک 853


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد حسین قشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد حسین قشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد حسین قشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد حسین قشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد حسین قشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسین قشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد حسین قشمی کجا است؟
دکتر سید محمد حسین قشمی 1 مطب در مطب فرجام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد حسین قشمی را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد حسین قشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسین قشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد حسین قشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد حسین قشمی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد حسین قشمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد حسین قشمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد حسین قشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد حسین قشمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید محمد حسین قشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد حسین قشمی 0 از 5 است.
درباره دکتر سید محمد حسین قشمی


دکتر سید محمد حسین قشمی dr seyyed mohamad hossein ghashami از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر سید محمد حسین قشمی در تهران،اول فرجام غربی،نرسیده به چهارراه نیروی دریایی،ساختمان 141،پلاک 853 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد حسین قشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177493246 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد حسین قشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد حسین قشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد حسین قشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد حسین قشمی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد حسین قشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.