دکتر علی واحدی

دکتر علی واحدی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

67172
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران

متخصص اعصاب و روان

مشاور خانواده و روان درمانی

سردرد-میگرن-اختلالات رفتاری کودکان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، ایستگاه چهارصد دستگاه ، نبش خیابان اشارت ، پلاک 6 ، واحد 7

تلفن:02133309017

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی واحدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی واحدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نفیسه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی به مریض بها میدن واقعا بینظیرن با کلامشون به من افسرده انگیزه میدهند در تخصصشون میشه گفت بی‌نظیرترینن درکل هم توی کارشون کم نمیزارن هم صبور کاربلدن.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار صبور و باحوصله بسیار عالی به حرفها گوش میدهند من درمان افسردگیم رو بعد از خدا مدیون ایشون هستم

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر واحدی دکتری با حوصله و برای درمان بیمار وقت کافی و تجویز عالی ارائه می دهند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی واحدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی واحدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی واحدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی واحدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی واحدی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی واحدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی واحدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی واحدی کجا است؟
دکتر علی واحدی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی واحدی را ببینید.
+
آیا دکتر علی واحدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی واحدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی واحدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی واحدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی واحدی چه زمانی است؟
دکتر علی واحدی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی واحدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی واحدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علی واحدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی واحدی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی واحدیدکتر علی واحدی dr ali vahedi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر علی واحدی در تهران ، خیابان پیروزی ، ایستگاه چهارصد دستگاه ، نبش خیابان اشارت ، پلاک 6 ، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی واحدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133309017 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی واحدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی واحدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی واحدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی واحدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی واحدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.