دکتر جلال الدین امیرچوپانی

دکتر جلال الدین امیرچوپانی

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۳۴۴۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب عباس آباد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر ، بالاتر از بهشتی ، نبش کوچه نادر ، ساختمان 2109 ، طبقه همکف

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جلال الدین امیرچوپانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب عباس آباد
دکتر جلال الدین امیرچوپانی
دکتر جلال الدین امیرچوپانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جلال الدین امیرچوپانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جلال الدین امیرچوپانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جلال الدین امیرچوپانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جلال الدین امیرچوپانی چقدر است؟
هزینه ویزیت جلال الدین امیرچوپانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال الدین امیرچوپانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جلال الدین امیرچوپانی کجا است؟
دکتر جلال الدین امیرچوپانی 1 مطب در مطب عباس آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر جلال الدین امیرچوپانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر جلال الدین امیرچوپانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جلال الدین امیرچوپانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جلال الدین امیرچوپانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جلال الدین امیرچوپانی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جلال الدین امیرچوپانی چه زمانی است؟
دکتر جلال الدین امیرچوپانی از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال الدین امیرچوپانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جلال الدین امیرچوپانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جلال الدین امیرچوپانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جلال الدین امیرچوپانی 0 از 5 است.

درباره دکتر جلال الدین امیرچوپانیدکتر جلال الدین امیرچوپانی dr jalalodin amir chopani از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر جلال الدین امیرچوپانی در تهران، خیابان ولیعصر ، بالاتر از بهشتی ، نبش کوچه نادر ، ساختمان 2109 ، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جلال الدین امیرچوپانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188727111 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جلال الدین امیرچوپانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جلال الدین امیرچوپانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جلال الدین امیرچوپانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جلال الدین امیرچوپانی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جلال الدین امیرچوپانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.