دکتر خدیجه جمشیدی

دکتر خدیجه جمشیدی

تخصص گوش، حلق و بینی

گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
تهران

کد نظام پزشکی

77828
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

جراحی پلاستیک بینی ، تزریق ژل ، بوتاکس ، PRP

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان گاندی

آدرس:

تهران ، میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، خیابان صانعی غربی، پلاک 19، طبقه 3

تلفن:02133307029

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خدیجه جمشیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خدیجه جمشیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خدیجه جمشیدیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خدیجه جمشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خدیجه جمشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خدیجه جمشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خدیجه جمشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت خدیجه جمشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه جمشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خدیجه جمشیدی کجا است؟
دکتر خدیجه جمشیدی 1 مطب در مطب خیابان گاندی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خدیجه جمشیدی را ببینید.
+
آیا دکتر خدیجه جمشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه جمشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خدیجه جمشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خدیجه جمشیدی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خدیجه جمشیدی چه زمانی است؟
دکتر خدیجه جمشیدی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه جمشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خدیجه جمشیدی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر خدیجه جمشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خدیجه جمشیدی 0 از 5 است.

درباره دکتر خدیجه جمشیدیدکتر خدیجه جمشیدی dr khadijeh jamshidi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر خدیجه جمشیدی در تهران ، میدان ونک، خیابان گاندی شمالی، خیابان صانعی غربی، پلاک 19، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خدیجه جمشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133307029 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خدیجه جمشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خدیجه جمشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خدیجه جمشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خدیجه جمشیدی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خدیجه جمشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.