%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

33316

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب بزرگراه جلال احمد

آدرس:

بزرگراه جلال آل احمد ، نرسیده به تقاطع بزرگراه چمران ، زیر پل گیشا ، کوی پروانه ، ساختمان پزشکان چمران ، پلاک 4 ، طبقه 3 ، واحد 24

تلفن:02188638853

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کامیار اکرمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کامیار اکرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بزرگراه جلال احمد
دکتر کامیار اکرمی
دکتر کامیار اکرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کامیار اکرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کامیار اکرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کامیار اکرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کامیار اکرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت کامیار اکرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامیار اکرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کامیار اکرمی کجا است؟
دکترکامیار اکرمی مطب بزرگراه جلال احمد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کامیار اکرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کامیار اکرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کامیار اکرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کامیار اکرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کامیار اکرمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کامیار اکرمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کامیار اکرمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کامیار اکرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کامیار اکرمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر کامیار اکرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کامیار اکرمی 5 از 5 است.

درباره دکتر کامیار اکرمیدکترکامیار اکرمی dr kamiar akrami از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر کامیار اکرمی در بزرگراه جلال آل احمد ، نرسیده به تقاطع بزرگراه چمران ، زیر پل گیشا ، کوی پروانه ، ساختمان پزشکان چمران ، پلاک 4 ، طبقه 3 ، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کامیار اکرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188638853 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کامیار اکرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کامیار اکرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کامیار اکرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کامیار اکرمی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کامیار اکرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.