دکتر هلنا شهبازی

دکتر هلنا شهبازی

تخصص قلب و عروق

شیراز
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

103722

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز،خیابان معالی آباد،نبش خلبانان،برج دنا،طبقه اول،واحد 14

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هلنا شهبازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هلنا شهبازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معالی آباد
ملاحظات

توجه توجه

مدت زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی میباشد. ساعت انتخابی شما، زمان حضور در مطب است و زمان ویزیت را منشی مشخص خواهند کرد.

این تاریخ و ساعت نوبتی را که از طریق سایت دریافت کرده اید، صرفا نوبت دهی اولیه می باشد. حتماً در همان زمان که نوبت گرفتید، ساعت و تاریخ نوبت خود را با سرکار خانم بهروزی، منشی مطب با شماره موبایل 09333053082 هماهنگ بفرمایید تا تداخلی با دیگر بیماران از قبل نوبت داده شده نداشته باشید.

با تشکر

دکتر هلنا شهبازی
دکتر هلنا شهبازی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هلنا شهبازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هلنا شهبازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هلنا شهبازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هلنا شهبازی چقدر است؟
هزینه ویزیت هلنا شهبازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هلنا شهبازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هلنا شهبازی کجا است؟
دکترهلنا شهبازی مطب خیابان معالی آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هلنا شهبازی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هلنا شهبازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هلنا شهبازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هلنا شهبازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هلنا شهبازی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هلنا شهبازی چه زمانی است؟
دکتر هلنا شهبازی از روز یکشنبه 27 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هلنا شهبازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هلنا شهبازی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر هلنا شهبازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هلنا شهبازی 5 از 5 است.

درباره دکتر هلنا شهبازیدکترهلنا شهبازی dr helena shahbazi از دکترهای متخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر هلنا شهبازی در شیراز،خیابان معالی آباد،نبش خلبانان،برج دنا،طبقه اول،واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هلنا شهبازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09333053082 ,07136364061 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هلنا شهبازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هلنا شهبازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هلنا شهبازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هلنا شهبازی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هلنا شهبازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.