دکتر هلنا شهبازی

دکتر هلنا شهبازی

تخصص قلب و عروق

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۳۷۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان معالی آباد

آدرس:

شیراز،خیابان معالی آباد،نبش خلبانان،برج دنا،طبقه اول،واحد 14

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر هلنا شهبازی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان معالی آباد
ملاحظات

توجه توجه

مدت زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی میباشد. ساعت انتخابی شما، زمان حضور در مطب است و زمان ویزیت را منشی مشخص خواهند کرد.

این تاریخ و ساعت نوبتی را که از طریق سایت دریافت کرده اید، صرفا نوبت دهی اولیه می باشد. حتماً در همان زمان که نوبت گرفتید، ساعت و تاریخ نوبت خود را با سرکار خانم بهروزی، منشی مطب با شماره موبایل 09333053082 هماهنگ بفرمایید تا تداخلی با دیگر بیماران از قبل نوبت داده شده نداشته باشید.

با تشکر

دکتر هلنا شهبازی
دکتر هلنا شهبازی

درباره دکتر هلنا شهبازی

دکتر هلنا شهبازی از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق شیراز هستند. مطب دکتر هلنا شهبازی در شیراز،خیابان معالی آباد،نبش خلبانان،برج دنا،طبقه اول،واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هلنا شهبازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09333053082 ,07136364061 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هلنا شهبازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هلنا شهبازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هلنا شهبازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هلنا شهبازی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.