%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

کد نظام پزشکی

77568

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان بهنام، کوچه یکم، پلاک 1، طبقه دوم، واحد 8

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران،خیابان پیروزی،روبروی بیمارستان فجر،پلاک 640، طبقه 2، واحد 3

تلفن:02133359022

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کورش کوثری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کورش کوثری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آیت الله کاشانی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد

مطب خیابان پیروزی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد 

دکتر کورش کوثری
دکتر کورش کوثری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کورش کوثری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کورش کوثری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کورش کوثری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کورش کوثری چقدر است؟
هزینه ویزیت کورش کوثری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کورش کوثری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کورش کوثری کجا است؟
دکترکورش کوثری مطب خیابان آیت الله کاشانی و مطب خیابان پیروزی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کورش کوثری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کورش کوثری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کورش کوثری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کورش کوثری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کورش کوثری متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کورش کوثری چه زمانی است؟
دکتر کورش کوثری از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کورش کوثری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کورش کوثری چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر کورش کوثری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کورش کوثری 5 از 5 است.

درباره دکتر کورش کوثریدکترکورش کوثری dr korosh kosari از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر کورش کوثری در تهران،خیابان پیروزی،روبروی بیمارستان فجر،پلاک 640، طبقه 2، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کورش کوثری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133359022 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کورش کوثری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کورش کوثری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کورش کوثری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کورش کوثری متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص طب نوزادی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کورش کوثری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.