دکتر فرید ابوالحسن قره داغی

دکتر فرید ابوالحسن قره داغی

تخصص بیهوشی

فلوشیپ درد

تهران

کد نظام پزشکی

75250

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی
  • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب خیابان جلال آل احمد

آدرس:

بزرگراه جلال آل احمد ، بعد از تقاطع کارگر شمالی ، جنب پل گیشا ، خیابان حبیب الله زنجانی ، پلاک 6 ، طبقه اول ، واحد 3

تلفن:02188353928

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرید ابوالحسن قره داغی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جلال آل احمد
دکتر فرید ابوالحسن قره داغی
دکتر فرید ابوالحسن قره داغی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرید ابوالحسن قره داغی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرید ابوالحسن قره داغی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرید ابوالحسن قره داغی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرید ابوالحسن قره داغی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرید ابوالحسن قره داغی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ابوالحسن قره داغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی کجا است؟
دکترفرید ابوالحسن قره داغی مطب خیابان جلال آل احمد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرید ابوالحسن قره داغی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ابوالحسن قره داغی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرید ابوالحسن قره داغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرید ابوالحسن قره داغی متخصص بیهوشی و درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرید ابوالحسن قره داغی چه زمانی است؟
دکتر فرید ابوالحسن قره داغی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرید ابوالحسن قره داغی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرید ابوالحسن قره داغی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرید ابوالحسن قره داغی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرید ابوالحسن قره داغی 0 از 5 است.

درباره دکتر فرید ابوالحسن قره داغیدکترفرید ابوالحسن قره داغی dr farid abolhasan gharehdaghi از دکترهای متخصص بیهوشی تهران هستند. مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی در بزرگراه جلال آل احمد ، بعد از تقاطع کارگر شمالی ، جنب پل گیشا ، خیابان حبیب الله زنجانی ، پلاک 6 ، طبقه اول ، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرید ابوالحسن قره داغی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188353928 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرید ابوالحسن قره داغی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرید ابوالحسن قره داغی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرید ابوالحسن قره داغی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرید ابوالحسن قره داغی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرید ابوالحسن قره داغی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.