دکتر اسدالله مهدوی

دکتر اسدالله مهدوی

تخصص گوش، حلق و بینی

جراح و متخصص گوش و حلق وبینی - پلاستیک بینی
تهران

کد نظام پزشکی

87261

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان عرفان نیایش

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات بلوار میرداماد

آدرس:

تهران، بلوار میرداماد ،ضلع جنوب غربی میرداماد( زیر پل) ،پلاک 410، واحد 8

تلفن:02188798597

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسدالله مهدوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسدالله مهدویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسدالله مهدوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسدالله مهدوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسدالله مهدوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسدالله مهدوی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسدالله مهدوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسدالله مهدوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسدالله مهدوی کجا است؟
دکتر اسدالله مهدوی 1 مطب در بلوار میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسدالله مهدوی را ببینید.
+
آیا دکتر اسدالله مهدوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسدالله مهدوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسدالله مهدوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسدالله مهدوی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسدالله مهدوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اسدالله مهدوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسدالله مهدوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسدالله مهدوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اسدالله مهدوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسدالله مهدوی 0 از 5 است.

درباره دکتر اسدالله مهدویدکتر اسدالله مهدوی dr asadolah mahdavi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر اسدالله مهدوی در تهران، بلوار میرداماد ،ضلع جنوب غربی میرداماد( زیر پل) ،پلاک 410، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسدالله مهدوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188798597 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسدالله مهدوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسدالله مهدوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسدالله مهدوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسدالله مهدوی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسدالله مهدوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.