دکتر مصطفی بهپور اسکویی

دکتر مصطفی بهپور اسکویی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

تهران

کد نظام پزشکی

77694
%95
پیشنهاد(از 18 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی کودکان ونوزادان از دانشگاه علوم پزشکی تهران برد فوق تخصصی عفونی کودکان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

درمان انواع بیماریهای تبدار، عفونی، آلرژی کودکان و نوزادان

همکاری با بیمارستان های نجمیه، پیامبران، اقبال، یاس سپید، چمران، محب کوثر

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، نرسیده به مترو پیروزی ، روبه روی مخابرات ، جنب کوچه شهید قصاب پور ، پلاک 19 طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی بهپور اسکویی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی بهپور اسکویی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%95
17 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رقیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر صبور و با مهارت و عالم

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک با حوصله و با معلومات

محمدامین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار مجرب و دقیق داروی آنتی بیوتیک الکی نمیدهند برای من خیلی مهمه با آرامش و مومن و درجه یک

مهرسام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

تارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ما از دکتر بسیار راضی هستیم و خداروشکر می کنیم که دکتری حاذق و توانمندی رو به ما معرفی کردن و شاید بعد از تولد فرزندم دهها دکتر عوض کردم ولی راضی نبودم تا اینکه دکتر اسکویی عزیز و مهربان ۹سال است که دکتر دختر من هستن و به همه آشنایان و دوستان فقط ایشان را پیشنهاد می کنم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مصطفی بهپور اسکوییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی بهپور اسکویی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی بهپور اسکویی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی بهپور اسکویی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی بهپور اسکویی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی بهپور اسکویی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی بهپور اسکویی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی بهپور اسکویی کجا است؟
دکتر مصطفی بهپور اسکویی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی بهپور اسکویی را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی بهپور اسکویی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی بهپور اسکویی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی بهپور اسکویی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی بهپور اسکویی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی بهپور اسکویی چه زمانی است؟
دکتر مصطفی بهپور اسکویی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی بهپور اسکویی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی بهپور اسکویی چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر مصطفی بهپور اسکویی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی بهپور اسکویی 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی بهپور اسکوییدکتر مصطفی بهپور اسکویی dr mostafa behpor eskoei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مصطفی بهپور اسکویی در تهران ، خیابان پیروزی ، نرسیده به مترو پیروزی ، روبه روی مخابرات ، جنب کوچه شهید قصاب پور ، پلاک 19 طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی بهپور اسکویی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133793596,09109070889 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی بهپور اسکویی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی بهپور اسکویی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی بهپور اسکویی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی بهپور اسکویی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی بهپور اسکویی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.