%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

انتهای بلوار کشاورز ، روبروی بیمارستان امام خمینی ، ساختمان 416 ،واحد 19

تلفن:02166594144

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزانه معتمد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزانه معتمد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

جواد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دروود خانم دكتر ،در تشخيص بيمارى بسيار عالى و در مورد درمان بهترين هستن و دخترم حساسيت به گلوتن داشت و در مدت كوتاهى خوب شد . دروود به شرافت دكتر☘️☘️

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برای دل درد پسرم مراجعه کردم که خانم دکتر با صبر و حوصله به تمام سوال های من جواب دادند و پسرم معاینه کامل کردند

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار مودب متین و عالی

حمید رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار حاذق و خوش برخورد و بامحبت و دقت بالا در کار طبابتشون.

دنیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد عالی.باسواد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزانه معتمدسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزانه معتمد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه معتمد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه معتمد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزانه معتمد چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه معتمد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه معتمد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزانه معتمد کجا است؟
دکتر فرزانه معتمد 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزانه معتمد را ببینید.
+
آیا دکتر فرزانه معتمد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه معتمد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزانه معتمد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه معتمد متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزانه معتمد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه معتمد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه معتمد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزانه معتمد چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر فرزانه معتمد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزانه معتمد 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزانه معتمددکتر فرزانه معتمد dr farzane motamed از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فرزانه معتمد در انتهای بلوار کشاورز ، روبروی بیمارستان امام خمینی ، ساختمان 416 ،واحد 19 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزانه معتمد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166594144 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزانه معتمد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزانه معتمد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزانه معتمد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزانه معتمد متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزانه معتمد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.