دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهری نیک بین

دکتر مهری نیک بین

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

29803
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، ایستگاه درختی ، روبه روی ستاد نیروی هوایی ، ساختمان شمیم ، بلوک 2 ، واحد14

تلفن:02133791989

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهری نیک بین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهری نیک بین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشك با اخلاق وحاذقي هستن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

متعهد و دلسوز

سهند
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا خوشحالم که خیلی شانسم پیش دکتر نیک‌آیین رفتم. به خاطر وضعیت کرونام خیلی نگران بودم اما دکتر چنان آرام، دقیق و مطمئن معاینه‌ام کرد و داروهای خاص نوشتند که هنوز داروها رو نخورده آرامش خاطر پیدا کردم. مشخصا پزشک بسیار باسوادی هستند و خیلی دلسوز و متعهد. حتما توصیه می‌کنم.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون دکتر بسیار خوبی هستند وتشخیص درست دارند ما خانوادگی بیمار ایشون هستیم

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من با درگیری ریه ٩۵ دزصد بستری شدم اول و اخر خدا و اهل بیت بعد تشخیص درست و به موقع دکتر وداروهایی که به من دادن منو به زندگیم برگردوندن دکتری که باجون و دل برای تمام بیماران وقت میزاره و با تشخیص درست و به موقع بایاری خداوند بیماران درمان میشوند خیلی با اخلاق مهربون و صبور هستن زنده باشی الهی دکتر بلا از خودتو و خانواده ات به دور

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهری نیک بین
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پیروزی
تهران - تهران ، خیابان پیروزی ، ایستگاه درختی ، روبه روی ستاد نیروی هوایی ، ساختمان شمیم ، بلوک 2 ، واحد14


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهری نیک بین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهری نیک بین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهری نیک بین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهری نیک بین چقدر است؟
هزینه ویزیت مهری نیک بین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری نیک بین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهری نیک بین کجا است؟
دکتر مهری نیک بین 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهری نیک بین را ببینید.
+
آیا دکتر مهری نیک بین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهری نیک بین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهری نیک بین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهری نیک بین متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهری نیک بین چه زمانی است؟
دکتر مهری نیک بین از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهری نیک بین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهری نیک بین چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مهری نیک بین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهری نیک بین 5 از 5 است.
درباره دکتر مهری نیک بین


دکتر مهری نیک بین dr mehri nikbin از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر مهری نیک بین در تهران ، خیابان پیروزی ، ایستگاه درختی ، روبه روی ستاد نیروی هوایی ، ساختمان شمیم ، بلوک 2 ، واحد14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهری نیک بین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133791989 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهری نیک بین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهری نیک بین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهری نیک بین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهری نیک بین متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهری نیک بین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.