دکتر شهناز ابوالزاده

دکتر شهناز ابوالزاده

تخصص جراحی عمومی

تهران
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

54416

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

خیابان پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، جنب رستوران ملی،پلاک556 ، بلوک۳، واحد۱8

تلفن:02133309610

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهناز ابوالزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهناز ابوالزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
دکتر شهناز ابوالزاده
دکتر شهناز ابوالزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهناز ابوالزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهناز ابوالزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهناز ابوالزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهناز ابوالزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت شهناز ابوالزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز ابوالزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهناز ابوالزاده کجا است؟
دکترشهناز ابوالزاده مطب خیابان پیروزی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهناز ابوالزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهناز ابوالزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز ابوالزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهناز ابوالزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهناز ابوالزاده متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهناز ابوالزاده چه زمانی است؟
دکتر شهناز ابوالزاده از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهناز ابوالزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهناز ابوالزاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر شهناز ابوالزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهناز ابوالزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر شهناز ابوالزادهدکترشهناز ابوالزاده dr shahnaz abolzadeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر شهناز ابوالزاده در خیابان پیروزی، ایستگاه صد دستگاه، جنب رستوران ملی،پلاک556 ، بلوک۳، واحد۱8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهناز ابوالزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133309610 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهناز ابوالزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهناز ابوالزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهناز ابوالزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهناز ابوالزاده متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهناز ابوالزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.