دکتر زهرا حشمتی

دکتر زهرا حشمتی

تخصص داخلی

شیراز

کد نظام پزشکی

90747
%91
پیشنهاد(از 21 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو، کنار داروخانه امین علی، ساختمان 2000، طبقه 6

تلفن:07132291975

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا حشمتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا حشمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%91
19 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر حشمتی بسیار با تجربه، دلسوز و یک یک پزشک عالی، هدیه ای از جانب خدا و از این که با و دلسوز که با سعه ی صدر و دقت نظر نسبت به درمان پدر اینجانب اهتمام ورزیدید، سپاس و قدرانی می نمایم و امید آن دارم که در جامعه، پزشکان حاذق بیشتری چون شما پرورش یابند.

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر باحوصله و دقیقی هستن و تشخیص عالی

روشنک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از بهترين ها هستند در تشخيص.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر واقعا عالی و بینظر .و خیلی خوش اخلاق.از نظر تشخیص بیماری واقعا عالی هستن به صحبتهای بیمار با دقت تمام گوش میدن از هر نظر ۱۰۰درصد هستن

نایف
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر حشمتی از نظر طبابت عالی اخلاق و برخورد عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا حشمتی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا حشمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا حشمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا حشمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا حشمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا حشمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حشمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا حشمتی کجا است؟
دکتر زهرا حشمتی 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا حشمتی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا حشمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حشمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا حشمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا حشمتی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا حشمتی چه زمانی است؟
دکتر زهرا حشمتی از روز شنبه 15 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حشمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا حشمتی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر زهرا حشمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا حشمتی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا حشمتیدکتر زهرا حشمتی dr zahra heshmati از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر زهرا حشمتی در شیراز، میدان دانشجو، کنار داروخانه امین علی، ساختمان 2000، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا حشمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132291975 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا حشمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا حشمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا حشمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا حشمتی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا حشمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.