دکتر مجتبی عظیمیان

دکتر مجتبی عظیمیان

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

28778
%100
پیشنهاد(از 32 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص مغزواعصاب-ستون فقرات و بیماریهای عضلانی

الکترودیاگنوستیک(نوار مغز-نوار عضلهTCD-EP)

عضو انجمن نورولوژی اروپا

دانشیار دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان میرداماد

آدرس:

تهران، بلوار میرداماد، میدان محسنی، خیابان سنجابی، کوچه یک، پلاک3(ساختمان ابن سینا)طبقه 4، واحد14

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجتبی عظیمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجتبی عظیمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%100
32 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

بهاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیار دکتر عظیمیان عزیز با حوصله، حاذق و دانا هستند. محیط مطلب و خود ایشون به ادم احساس ارامش تزریق میکنه. کلامشون ارام و با حصوله و تشخیصشون بسیار خوب هست. خیلی راضی بودیم. عمرتون طولانی سایتون مستدام

سبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش اخلاق و با تجربه بودن ممنونم از اقای دکتر

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار مهربان و باصبر و حوصله ، دارای دانش بسیار بالا. پیشنهاد میکنم.

مهران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش برخورد و کاربلد راضی بودم

مهران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی بودم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجتبی عظیمیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجتبی عظیمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجتبی عظیمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجتبی عظیمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجتبی عظیمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مجتبی عظیمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی عظیمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجتبی عظیمیان کجا است؟
دکتر مجتبی عظیمیان 1 مطب در مطب خیابان میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجتبی عظیمیان را ببینید.
+
آیا دکتر مجتبی عظیمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی عظیمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجتبی عظیمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجتبی عظیمیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجتبی عظیمیان چه زمانی است؟
دکتر مجتبی عظیمیان از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی عظیمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجتبی عظیمیان چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر مجتبی عظیمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجتبی عظیمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مجتبی عظیمیاندکتر مجتبی عظیمیان dr mojtaba azimiyan از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر مجتبی عظیمیان در تهران، بلوار میرداماد، میدان محسنی، خیابان سنجابی، کوچه یک، پلاک3(ساختمان ابن سینا)طبقه 4، واحد14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجتبی عظیمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126645027,02126645026 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی عظیمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجتبی عظیمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجتبی عظیمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجتبی عظیمیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجتبی عظیمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.