دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فاطمه آذرمه

دکتر فاطمه آذرمه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

70017
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان تریتا

بیمارستان نجمه

بیمارستان آبان 

بیمارستان بابک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 185

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه آذرمه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه آذرمه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام بنده تو درمانگاه ولیعصر خدمت خانم دکتر رسیدم،آرامش و صبوری و البته تشخیص خوب و عالی ایشون باعث شد بنده بعد از حدود یک سال درمان ناموفق دیگر دکترها ،با کمک خدا و خانم دکتر برای بار دوم باردار بشم،خدا خیرشون بده

رها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

در حال حاضر تا گرفتن نتیجه به دلیل خوش برخوردی،گرفتن اطلاعات کامل،گوش سپردن به درد ها و صبوری ایشان ،و دادن اطلاعات کامل و بی نقص

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه آذرمه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ملاصدرا
تهران - تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 185


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه آذرمه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه آذرمه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه آذرمه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه آذرمه چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه آذرمه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه آذرمه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه آذرمه کجا است؟
دکتر فاطمه آذرمه 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه آذرمه را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه آذرمه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه آذرمه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه آذرمه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه آذرمه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه آذرمه چه زمانی است؟
دکتر فاطمه آذرمه از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه آذرمه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه آذرمه چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فاطمه آذرمه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه آذرمه 5 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه آذرمه


دکتر فاطمه آذرمه dr fatemeh azarmeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه آذرمه در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، پلاک 185 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه آذرمه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188607885 , 02188034928 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه آذرمه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه آذرمه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه آذرمه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه آذرمه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه آذرمه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.