دکتر رضا کریمی گرکانی

دکتر رضا کریمی گرکانی

تخصص گوش، حلق و بینی

متخصص گوش و حلق و بینی
تهران

درباره‌ی پزشک

بیمارستان های همکار:

بیمارستان بازرگانان

کد نظام پزشکی

۷۵۸۳۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات میرداماد

آدرس:

تهران، بولوار میرداماد ،ضلع جنوب غربی میرداماد( زیر پل) ،پلاک 410، واحد 8

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا کریمی گرکانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

میرداماد
دکتر رضا کریمی گرکانی
دکتر رضا کریمی گرکانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا کریمی گرکانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا کریمی گرکانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا کریمی گرکانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا کریمی گرکانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا کریمی گرکانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا کریمی گرکانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا کریمی گرکانی کجا است؟
دکتر رضا کریمی گرکانی 1 مطب در میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا کریمی گرکانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا کریمی گرکانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا کریمی گرکانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا کریمی گرکانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا کریمی گرکانی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا کریمی گرکانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضا کریمی گرکانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا کریمی گرکانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا کریمی گرکانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رضا کریمی گرکانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا کریمی گرکانی 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا کریمی گرکانیدکتر رضا کریمی گرکانی dr reza karimi garakani از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر رضا کریمی گرکانی در تهران، بولوار میرداماد ،ضلع جنوب غربی میرداماد( زیر پل) ،پلاک 410، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا کریمی گرکانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09122078450 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا کریمی گرکانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا کریمی گرکانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا کریمی گرکانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا کریمی گرکانی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا کریمی گرکانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.