%87
پیشنهاد(از 37 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

متخصص و جراح زنان-زایمان

فلوشیپ پری ناتالوژی از انگلستان

(کنترل حاملگی پرخطر)

کد نظام پزشکی

33935

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان میرداماد

آدرس:

تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد،خیابان فلسفی، پلاک 1+12، واحد 1، طبقه اول

تلفن:02188657486

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ثریا صالح گرگری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ثریا صالح گرگری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 37 کاربر)

%87
32 کاربر از 37 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  17 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر ثریا صالح گرگری
دکتر ثریا صالح گرگری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ثریا صالح گرگری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ثریا صالح گرگری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ثریا صالح گرگری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ثریا صالح گرگری چقدر است؟
هزینه ویزیت ثریا صالح گرگری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا صالح گرگری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ثریا صالح گرگری کجا است؟
دکترثریا صالح گرگری مطب خیابان میرداماد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ثریا صالح گرگری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ثریا صالح گرگری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا صالح گرگری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ثریا صالح گرگری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ثریا صالح گرگری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ثریا صالح گرگری چه زمانی است؟
دکتر ثریا صالح گرگری از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ثریا صالح گرگری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ثریا صالح گرگری چقدر است؟
تا کنون 37 نفر به دکتر ثریا صالح گرگری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ثریا صالح گرگری 5 از 5 است.

درباره دکتر ثریا صالح گرگریدکترثریا صالح گرگری dr soraya saleh gargari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ثریا صالح گرگری در تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد،خیابان فلسفی، پلاک 1+12، واحد 1، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ثریا صالح گرگری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188657486 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ثریا صالح گرگری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ثریا صالح گرگری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ثریا صالح گرگری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ثریا صالح گرگری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ثریا صالح گرگری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.