%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

115250

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب قلهک

آدرس:

تهران ، خیابان شریعتی، روبروی خیابان دولت ، کوچه میرزا تاراج(سیروس سابق )، طبقه همکف ، پلاک 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فائزه فرهت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فائزه فرهت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب قلهک

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فائزه فرهت، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فائزه فرهت
دکتر فائزه فرهت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فائزه فرهت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فائزه فرهت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فائزه فرهت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فائزه فرهت چقدر است؟
هزینه ویزیت فائزه فرهت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه فرهت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فائزه فرهت کجا است؟
دکترفائزه فرهت مطب قلهک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فائزه فرهت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فائزه فرهت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه فرهت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فائزه فرهت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فائزه فرهت متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فائزه فرهت چه زمانی است؟
دکتر فائزه فرهت از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه فرهت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فائزه فرهت چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فائزه فرهت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فائزه فرهت 5 از 5 است.

درباره دکتر فائزه فرهتدکترفائزه فرهت dr faezeh farhat از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فائزه فرهت در تهران ، خیابان شریعتی، روبروی خیابان دولت ، کوچه میرزا تاراج(سیروس سابق )، طبقه همکف ، پلاک 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فائزه فرهت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122607708,02122001084 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فائزه فرهت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فائزه فرهت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فائزه فرهت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فائزه فرهت متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فائزه فرهت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.