%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی جراحی گوش، گلو، بینی و سرو گردن

فلوشیپ(فوق تخصص)بینی و سینوس

جراحی پیچیده سینوس و کف جمجه

جراحی پلاستیک بینی و صورت

 

بیمارستان های همکار:

بیمارستان ایرانمهر

بیمارستان لاله

کد نظام پزشکی

65641

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، خیابان ولی عصر، نرسیده به میدان ونک، بالاتر از بیمارستان دی و ایستگاه پل همت، کوچه سیدالشهدا، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد۴۰۴

تلفن:02188665045

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم جالسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم جالسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
ملاحظات

معطلی در مطب تقریبی میباشد.از صبوری شما سپاسگذاریم.

دکتر مریم جالسی
دکتر مریم جالسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم جالسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم جالسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم جالسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم جالسی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم جالسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم جالسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم جالسی کجا است؟
دکترمریم جالسی مطب میدان ونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم جالسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم جالسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم جالسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم جالسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم جالسی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم جالسی چه زمانی است؟
دکتر مریم جالسی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم جالسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم جالسی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر مریم جالسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم جالسی 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم جالسیدکترمریم جالسی dr maryam jalesi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر مریم جالسی در تهران، خیابان ولی عصر، نرسیده به میدان ونک، بالاتر از بیمارستان دی و ایستگاه پل همت، کوچه سیدالشهدا، پلاک ۱، طبقه ۴، واحد۴۰۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم جالسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188665045 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم جالسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم جالسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم جالسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم جالسی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم جالسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.