%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح فک و صورت

ایمپلنت و پروتز صورت 

جراح پلاستیک بینی و پلک

 

بیمارستان های همکار:

بیمارستان کیان

بیمارستان محب کوثر

بیمارستان بعثت

کد نظام پزشکی

۱۱۱۱۶۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی دهان، فک و صورت

اطلاعات مطب خیابان میرداماد

آدرس:

تهران، بلوار میرداماد، مابین نفت و برج آرین، ساختمان میلاد، شماره ۲۴۶، طبقه ۵، واحد ۲۷

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امید ثابت مهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امید ثابت مهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان میرداماد
دکتر امید ثابت مهر
دکتر امید ثابت مهر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امید ثابت مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید ثابت مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امید ثابت مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امید ثابت مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت امید ثابت مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید ثابت مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امید ثابت مهر کجا است؟
دکتر امید ثابت مهر 1 مطب در مطب خیابان میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امید ثابت مهر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امید ثابت مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید ثابت مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امید ثابت مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید ثابت مهر متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امید ثابت مهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امید ثابت مهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید ثابت مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امید ثابت مهر چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر امید ثابت مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امید ثابت مهر 5 از 5 است.

درباره دکتر امید ثابت مهردکتر امید ثابت مهر dr omid sabet mehr از دکترهای متخصص تخصص جراحی دهان، فک و صورت تهران هستند. مطب دکتر امید ثابت مهر در تهران، بلوار میرداماد، مابین نفت و برج آرین، ساختمان میلاد، شماره ۲۴۶، طبقه ۵، واحد ۲۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امید ثابت مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122927266 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امید ثابت مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امید ثابت مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امید ثابت مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امید ثابت مهر تخصص جراحی دهان، فک و صورت نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی دهان، فک و صورت در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امید ثابت مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.