دکتر زهرا ملیکی

دکتر زهرا ملیکی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

102197

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، بعد از چهارراه کوکاکولا، روبه روی متروی نبرد، جنب بانک توسعه تعاون، پلاک 435، طبقه 2، واحد3

تلفن:02136606798

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا ملیکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا ملیکیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا ملیکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا ملیکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا ملیکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا ملیکی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا ملیکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ملیکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا ملیکی کجا است؟
دکتر زهرا ملیکی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا ملیکی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا ملیکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ملیکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا ملیکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا ملیکی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا ملیکی چه زمانی است؟
دکتر زهرا ملیکی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا ملیکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا ملیکی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا ملیکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا ملیکی 0 از 5 است.

درباره دکتر زهرا ملیکیدکتر زهرا ملیکی dr zahra maliki از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر زهرا ملیکی در تهران ، خیابان پیروزی ، بعد از چهارراه کوکاکولا، روبه روی متروی نبرد، جنب بانک توسعه تعاون، پلاک 435، طبقه 2، واحد3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا ملیکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02136606798 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا ملیکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا ملیکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا ملیکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا ملیکی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا ملیکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.