دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فاطمه قاسمی

دکتر فاطمه قاسمی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

33894

درباره‌پزشک

بورد تخصصی کودکان و نوزادان

تغذیه و واکسیناسیون

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، روبه روی ستاد نیروی هوایی ، ساختمان پزشکان شمیم ، شماره 556 ، واحد 23

تلفن:02133300251

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه قاسمی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پیروزی
تهران - تهران ، خیابان پیروزی ، روبه روی ستاد نیروی هوایی ، ساختمان پزشکان شمیم ، شماره 556 ، واحد 23


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه قاسمی کجا است؟
دکتر فاطمه قاسمی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه قاسمی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه قاسمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه قاسمی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه قاسمی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه قاسمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه قاسمی 0 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه قاسمی


دکتر فاطمه قاسمی dr fatemeh ghasemi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فاطمه قاسمی در تهران ، خیابان پیروزی ، روبه روی ستاد نیروی هوایی ، ساختمان پزشکان شمیم ، شماره 556 ، واحد 23 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133300251 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه قاسمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.