دکتر امید طریقت

دکتر امید طریقت

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

119070

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان نمازی

آدرس:

شیراز، میدان نمازی ، درمانگاه مطهری

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امید طریقت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امید طریقتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امید طریقت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امید طریقت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امید طریقت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امید طریقت چقدر است؟
هزینه ویزیت امید طریقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امید طریقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امید طریقت کجا است؟
دکتر امید طریقت 1 مطب در مطب میدان نمازی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امید طریقت را ببینید.
+
آیا دکتر امید طریقت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امید طریقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امید طریقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امید طریقت متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امید طریقت چه زمانی است؟
دکتر امید طریقت از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امید طریقت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امید طریقت چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امید طریقت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امید طریقت 0 از 5 است.

درباره دکتر امید طریقتدکتر امید طریقت dr omid tarighat از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر امید طریقت در شیراز، میدان نمازی ، درمانگاه مطهری واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امید طریقت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07154342006 , 07154330006 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امید طریقت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امید طریقت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امید طریقت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امید طریقت متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امید طریقت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.