دکتر فرزاد سعادت

دکتر فرزاد سعادت

تخصص ارتوپدی

تهران

کد نظام پزشکی

13952
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان زرتشت

آدرس:

تهران ، زرتشت غربی ،بعد از بیمارستان مهر ، پلاک 86

تلفن:02188960015

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزاد سعادت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد سعادت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سپیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

احسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

البته دکتر سعادت هم که توی ایران کم نظیره چه اخلاق چه علم پزشکی ایشان. خداوند سالهای سال ایشان را برایمان حفظ کند.باید حداقل 20 تا دکتر ارتوپدی و مغزواعصاب رفته باشید و کمیسیون پزشکی وتحقیق در بیماری و درمان آن کرده باشید تا متوجه منظورم بشوید چرا دکترسعادت حاذق و کم نظیره

فاطمه سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

هنوز روند درمانم کامل نشده ولی تشخیصشون بنظر خوب میاد

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با سلام،دکتر را به دیگران پیشنهاد میکنم زیرا به تجربه و تسلط پزشک ایمان دارم

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دكتر سعادت بسيار انسان خوب ، خوشرو و خوش برخورد و داراى علم و دانش كافى مى باشند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزاد سعادتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد سعادت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد سعادت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد سعادت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد سعادت چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد سعادت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد سعادت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد سعادت کجا است؟
دکتر فرزاد سعادت 1 مطب در مطب خیابان زرتشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزاد سعادت را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد سعادت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد سعادت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد سعادت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد سعادت متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد سعادت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد سعادت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد سعادت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد سعادت چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر فرزاد سعادت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد سعادت 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد سعادتدکتر فرزاد سعادت dr farzad saadat از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر فرزاد سعادت در تهران ، زرتشت غربی ،بعد از بیمارستان مهر ، پلاک 86 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد سعادت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188960015 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد سعادت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد سعادت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد سعادت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد سعادت متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد سعادت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.