دکتر فرزاد سعادت

دکتر فرزاد سعادت

تخصص ارتوپدی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۳۹۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان زرتشت

آدرس:

تهران ، زرتشت غربی ،بعد از بیمارستان مهر ، پلاک 86

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر فرزاد سعادت بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زرتشت
ملاحظات

دکتر فرزاد سعادت
دکتر فرزاد سعادت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد سعادت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد سعادت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد سعادت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد سعادت چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد سعادت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد سعادت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد سعادت کجا است؟
دکتر فرزاد سعادت 1 مطب در مطب خیابان زرتشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزاد سعادت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد سعادت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد سعادت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد سعادت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد سعادت متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد سعادت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد سعادت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد سعادت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد سعادت چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فرزاد سعادت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد سعادت 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد سعادت

دکتر فرزاد سعادت dr farzad saadat از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر فرزاد سعادت در تهران ، زرتشت غربی ،بعد از بیمارستان مهر ، پلاک 86 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد سعادت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188960015 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد سعادت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد سعادت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد سعادت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد سعادت تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد سعادت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.