دکتر سید محمدعلی مدینه ای

دکتر سید محمدعلی مدینه ای

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ جراحی درون بین کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)
تهران

کد نظام پزشکی

30736
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تقاطع کارگر و بلوار کشاورز ، پلاک 1172 ، جنب داروخانه طلوع ، طبقه اول

تلفن:02166438140

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • بانک ملت
 • بانک سپه
 • بانک مرکزی
 • بانک صادرات
 • بانک کشاورزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدعلی مدینه ای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدعلی مدینه ای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

محمدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوبی هستند ولی هیچیک از بیمه های کارمندی (خدمات درمانی) وتامین اجتماعی را پوشش نمی دهند.

مهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

در برخورد اول خوب بودند.

اختر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر حاذق و خوبی هستند

مسعود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوش برخورد و حاذقی هستند

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک حاذق و بسیار متین و تشخیص درمان عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمدعلی مدینه ایسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدعلی مدینه ای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدعلی مدینه ای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدعلی مدینه ای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدعلی مدینه ای چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدعلی مدینه ای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدعلی مدینه ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدعلی مدینه ای کجا است؟
دکتر سید محمدعلی مدینه ای 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدعلی مدینه ای را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدعلی مدینه ای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدعلی مدینه ای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدعلی مدینه ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدعلی مدینه ای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدعلی مدینه ای چه زمانی است؟
دکتر سید محمدعلی مدینه ای از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدعلی مدینه ای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدعلی مدینه ای چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر سید محمدعلی مدینه ای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدعلی مدینه ای 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدعلی مدینه ایدکتر سید محمدعلی مدینه ای dr seyyed mohammadali madinei از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سید محمدعلی مدینه ای در تقاطع کارگر و بلوار کشاورز ، پلاک 1172 ، جنب داروخانه طلوع ، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدعلی مدینه ای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166438140 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدعلی مدینه ای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدعلی مدینه ای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدعلی مدینه ای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدعلی مدینه ای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدعلی مدینه ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.