درباره‌پزشک

آدرس سایت خانم دکتر بیتا جبلی: https://kudakclinic.com/ 

آدرس اینستاگرام: dr.bitajebellie 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان
  • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب تجریش

آدرس:

تهران، میدان تجریش، اول دربند، خیابان ظهیرالدوله،خیابان محمدی ،کوچه افروز ، پلاک 6 ،طبقه همکف

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیتا جبلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بیتا جبلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیتا جبلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیتا جبلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیتا جبلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیتا جبلی چقدر است؟
هزینه ویزیت بیتا جبلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا جبلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیتا جبلی کجا است؟
دکتر بیتا جبلی 1 مطب در مطب تجریش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بیتا جبلی را ببینید.
+
آیا دکتر بیتا جبلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا جبلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیتا جبلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیتا جبلی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیتا جبلی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بیتا جبلی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیتا جبلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیتا جبلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بیتا جبلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیتا جبلی 0 از 5 است.

درباره دکتر بیتا جبلیدکتر بیتا جبلی dr bita jebelli از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر بیتا جبلی در تهران، میدان تجریش، اول دربند، خیابان ظهیرالدوله،خیابان محمدی ،کوچه افروز ، پلاک 6 ،طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیتا جبلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09905290027- 02166122319 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیتا جبلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیتا جبلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیتا جبلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیتا جبلی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیتا جبلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.