%98
پیشنهاد(از 34 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص بیماریهای مغز واعصاب کودکان و نوجوانان 

استادیار دانشگاه 

ویزیت بیماران از نظر 

اختلالات تشنجی 

مشکلات حرکتی 

کمبودهای تحصیلی 

 مشکلات رفتاری 

 تاخیر تکامل عصبی و.. 

انجام نوار مغز 

انجام تست های روانشناسی از نظر هوش 

ارزیابی از نظر بیش فعالی و کمبود تمرکز 

در صورت نیاز تزریق تزریق بوتولینم داخل عضلات اسپاستیک 

بیماران با مشکلات حرکتی و فلج مغزی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب خیابان طالقانی

آدرس:

یزد، خیابان طالقانی ، کوچه مجاهد ، ساختمان پزشکان امیر ، طبقه 2

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجتبی موحدی نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجتبی موحدی نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 34 کاربر)

%98
33 کاربر از 34 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

زهراسادات
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر فوق العاده ای هستند بسیار بسیار بااخلاق و وقت زیادی برای مریض میزارندو به سوالات ما جواب میدن ایشان یک موهبت الهی برای ما یزدیها هستند انشاالله که خداوند بهشون عمر طولانی بدهد.

آریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خیلی دکتر خوب و با تجربه ای هستن با تشخیص عالی

محمود
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم تشخیص صحیح.

پرنیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

واقعا بهترین دکتری که تو کل عمرم دیدم خیلی با سواد و با تجربه خدا ازشون راضی باشه دخترم کاملا خوب شده

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باهوش و صبور

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجتبی موحدی نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجتبی موحدی نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجتبی موحدی نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجتبی موحدی نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجتبی موحدی نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مجتبی موحدی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی موحدی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجتبی موحدی نیا کجا است؟
دکتر مجتبی موحدی نیا 1 مطب در مطب خیابان طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجتبی موحدی نیا را ببینید.
+
آیا دکتر مجتبی موحدی نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی موحدی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجتبی موحدی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجتبی موحدی نیا متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجتبی موحدی نیا چه زمانی است؟
دکتر مجتبی موحدی نیا از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجتبی موحدی نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجتبی موحدی نیا چقدر است؟
تا کنون 34 نفر به دکتر مجتبی موحدی نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجتبی موحدی نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر مجتبی موحدی نیادکتر مجتبی موحدی نیا dr mojtaba movahedinia از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان یزد هستند. مطب دکتر مجتبی موحدی نیا در یزد، خیابان طالقانی ، کوچه مجاهد ، ساختمان پزشکان امیر ، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجتبی موحدی نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03537261679 , 03537335255 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجتبی موحدی نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجتبی موحدی نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجتبی موحدی نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجتبی موحدی نیا متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجتبی موحدی نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.