دکتر آرزو خبازیان

دکتر آرزو خبازیان

تخصص جراحی لثه

پزشک دندانپزشک

یزد

کد نظام پزشکی

129138
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی لثه
 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان تیمسار فلاحی

آدرس:

یزد، صفائیه، خیابان تیمسار فلاحی، خیابان شانزدهم(بنفشه)، ساختمان بنفشه3، طبقه 2

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرزو خبازیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرزو خبازیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند اما فقط کار جراحی و ایمپلنت انجام میدن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آرزو خبازیان
نوبت مطب خیابان تیمسار فلاحی
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، صفائیه، خیابان تیمسار فلاحی، خیابان شانزدهم(بنفشه)، ساختمان بنفشه3، طبقه 2
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرزو خبازیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرزو خبازیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرزو خبازیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرزو خبازیان چقدر است؟
هزینه ویزیت آرزو خبازیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو خبازیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرزو خبازیان کجا است؟
دکتر آرزو خبازیان 1 مطب در مطب خیابان تیمسار فلاحی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرزو خبازیان را ببینید.
+
آیا دکتر آرزو خبازیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو خبازیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرزو خبازیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرزو خبازیان متخصص جراحی لثه و دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرزو خبازیان چه زمانی است؟
دکتر آرزو خبازیان از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرزو خبازیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرزو خبازیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آرزو خبازیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرزو خبازیان 5 از 5 است.

درباره دکتر آرزو خبازیاندکتر آرزو خبازیان dr arezou khabaziyan از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر آرزو خبازیان در یزد، صفائیه، خیابان تیمسار فلاحی، خیابان شانزدهم(بنفشه)، ساختمان بنفشه3، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرزو خبازیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03538275805 ، 09130720423 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرزو خبازیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرزو خبازیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرزو خبازیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرزو خبازیان متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرزو خبازیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.