دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سید محمود مشتاقیون

دکتر سید محمود مشتاقیون

تخصص جراحی عمومی

جراحی لاپراسکوپی
یزد

کد نظام پزشکی

26537
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمود مشتاقیون را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمود مشتاقیون بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ایشان بسیار در کارشون جدی هستند و دلسوز باتجربه.پنجه طلا هستند.

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب گوش میدادن به حرفهای من

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمود مشتاقیون
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امام خمینی
یزد - یزد، خیابان امام خمینی، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سیدالشهدا


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو104,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمود مشتاقیون را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمود مشتاقیون نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمود مشتاقیون در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمود مشتاقیون چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمود مشتاقیون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود مشتاقیون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمود مشتاقیون کجا است؟
دکتر سید محمود مشتاقیون 1 مطب در مطب خیابان امام خمینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمود مشتاقیون را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمود مشتاقیون امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود مشتاقیون در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمود مشتاقیون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمود مشتاقیون متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمود مشتاقیون چه زمانی است؟
دکتر سید محمود مشتاقیون از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمود مشتاقیون در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمود مشتاقیون چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید محمود مشتاقیون رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمود مشتاقیون 5 از 5 است.
درباره دکتر سید محمود مشتاقیون


دکتر سید محمود مشتاقیون dr seyed mahmood moshtaghiyon از دکترهای متخصص جراحی عمومی یزد هستند. مطب دکتر سید محمود مشتاقیون در یزد، خیابان امام خمینی، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سیدالشهدا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمود مشتاقیون می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536215112-03531655530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمود مشتاقیون و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمود مشتاقیون هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمود مشتاقیون فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمود مشتاقیون متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمود مشتاقیون مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.