دکتر محمدرضا محمودی هاشمی

دکتر محمدرضا محمودی هاشمی

پزشک دندانپزشک

تهران

کد نظام پزشکی

123083

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان جردن

آدرس:

تهران، جردن، بعد از پل میرداماد، کوچه تابان شرقی، پلاک ۴، طبقه دوم، واحد ۵

تلفن:02188784369

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • کارمندان دولت
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا محمودی هاشمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جردن
دکتر محمدرضا محمودی هاشمی
دکتر محمدرضا محمودی هاشمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا محمودی هاشمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا محمودی هاشمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا محمودی هاشمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا محمودی هاشمی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا محمودی هاشمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمودی هاشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا محمودی هاشمی کجا است؟
دکترمحمدرضا محمودی هاشمی مطب خیابان جردن مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا محمودی هاشمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا محمودی هاشمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمودی هاشمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا محمودی هاشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا محمودی هاشمی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا محمودی هاشمی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا محمودی هاشمی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا محمودی هاشمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا محمودی هاشمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا محمودی هاشمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا محمودی هاشمی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا محمودی هاشمیدکترمحمدرضا محمودی هاشمی dr mohammadreza mahodi hashemi از دکترهای متخصص دندانپزشک تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا محمودی هاشمی در تهران، جردن، بعد از پل میرداماد، کوچه تابان شرقی، پلاک ۴، طبقه دوم، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا محمودی هاشمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188784369 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا محمودی هاشمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا محمودی هاشمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا محمودی هاشمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا محمودی هاشمی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا محمودی هاشمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.