دکتر فائزه اکابری

دکتر فائزه اکابری

پزشک دندانپزشک

یزد

کد نظام پزشکی

117539

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب کوچه برخوردار

آدرس:

یزد، کوچه برخوردار، ابتدای کوچه

تلفن:03536278008

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • سلامت
  • ایرانیان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فائزه اکابری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فائزه اکابری
نوبت مطب کوچه برخوردار
رزرو آنلاین نوبت
یزد - یزد، کوچه برخوردار، ابتدای کوچه
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 12:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فائزه اکابری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فائزه اکابری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فائزه اکابری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فائزه اکابری چقدر است؟
هزینه ویزیت فائزه اکابری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه اکابری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فائزه اکابری کجا است؟
دکتر فائزه اکابری 1 مطب در مطب کوچه برخوردار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فائزه اکابری را ببینید.
+
آیا دکتر فائزه اکابری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه اکابری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فائزه اکابری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فائزه اکابری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فائزه اکابری چه زمانی است؟
دکتر فائزه اکابری از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه اکابری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فائزه اکابری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فائزه اکابری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فائزه اکابری 0 از 5 است.

درباره دکتر فائزه اکابریدکتر فائزه اکابری dr faeze akaberi از دکترهای متخصص دندانپزشک یزد هستند. مطب دکتر فائزه اکابری در یزد، کوچه برخوردار، ابتدای کوچه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فائزه اکابری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536278008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فائزه اکابری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فائزه اکابری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فائزه اکابری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فائزه اکابری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فائزه اکابری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.