دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدتقی شاکری

دکتر محمدتقی شاکری

تخصص چشم پزشکی

یزد

کد نظام پزشکی

20040
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان امام

آدرس:

یزد، خیابان امام، کوچه برخوردار، پلاک ۵۷

تلفن:03536267481

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • بانک ملی
 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدتقی شاکری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدتقی شاکری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

awliiiiii❤️❤️بی نظیر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدتقی شاکری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امام
یزد - یزد، خیابان امام، کوچه برخوردار، پلاک ۵۷


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدتقی شاکری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدتقی شاکری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی شاکری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدتقی شاکری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدتقی شاکری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی شاکری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدتقی شاکری کجا است؟
دکتر محمدتقی شاکری 1 مطب در مطب خیابان امام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدتقی شاکری را ببینید.
+
آیا دکتر محمدتقی شاکری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی شاکری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدتقی شاکری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدتقی شاکری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدتقی شاکری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی شاکری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی شاکری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدتقی شاکری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدتقی شاکری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدتقی شاکری 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدتقی شاکری


دکتر محمدتقی شاکری dr mohammad taghi shakeri از دکترهای متخصص چشم پزشکی یزد هستند. مطب دکتر محمدتقی شاکری در یزد، خیابان امام، کوچه برخوردار، پلاک ۵۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدتقی شاکری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03536267481 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدتقی شاکری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدتقی شاکری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدتقی شاکری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدتقی شاکری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدتقی شاکری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.