دکتر روح الله صادق منش

دکتر روح الله صادق منش

تخصص گوش، حلق و بینی

یزد

کد نظام پزشکی

۱۱۵۶۹۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

یزد، خیابان آیت الله کاشانی ، بین سه راه هراتی و بیمارستان بهمن، کوچه شهدای مکتب امام ، بن بست اول

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر روح الله صادق منش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آیت الله کاشانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر روح الله صادق منش، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر روح الله صادق منش
دکتر روح الله صادق منش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر روح الله صادق منش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روح الله صادق منش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر روح الله صادق منش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر روح الله صادق منش چقدر است؟
هزینه ویزیت روح الله صادق منش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر روح الله صادق منش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر روح الله صادق منش کجا است؟
دکتر روح الله صادق منش 1 مطب در مطب خیابان آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر روح الله صادق منش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر روح الله صادق منش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روح الله صادق منش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر روح الله صادق منش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روح الله صادق منش متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر روح الله صادق منش چه زمانی است؟
دکتر روح الله صادق منش از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر روح الله صادق منش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر روح الله صادق منش چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر روح الله صادق منش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر روح الله صادق منش 0 از 5 است.

درباره دکتر روح الله صادق منشدکتر روح الله صادق منش dr roholla sadeghmanesh از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی یزد هستند. مطب دکتر روح الله صادق منش در یزد، خیابان آیت الله کاشانی ، بین سه راه هراتی و بیمارستان بهمن، کوچه شهدای مکتب امام ، بن بست اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر روح الله صادق منش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03531380144 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر روح الله صادق منش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر روح الله صادق منش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر روح الله صادق منش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر روح الله صادق منش تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر روح الله صادق منش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.