دکتر شهاب یوسفی فر

دکتر شهاب یوسفی فر

تخصص ارتوپدی

اهواز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی و درمان شکستگی ها

درمان دردهای مفاصل

درمان و جراحی زخم های دیابتی

درمان آسیب های ورزشی

جراحی و ترمیم آسیب تاندون ها و اعصاب

کد نظام پزشکی

۹۹۵۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان پنجم غربی، مجتمع پزشکی فارابی، طبقه 2، واحد 1

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر شهاب یوسفی فر بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیانپارس
دکتر شهاب یوسفی فر
دکتر شهاب یوسفی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب یوسفی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب یوسفی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب یوسفی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب یوسفی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب یوسفی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب یوسفی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب یوسفی فر کجا است؟
دکتر شهاب یوسفی فر 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهاب یوسفی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب یوسفی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب یوسفی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب یوسفی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب یوسفی فر متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب یوسفی فر چه زمانی است؟
دکتر شهاب یوسفی فر از روز یکشنبه 30 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب یوسفی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب یوسفی فر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر شهاب یوسفی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب یوسفی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب یوسفی فر

دکتر شهاب یوسفی فر dr shahab yousefifar از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر شهاب یوسفی فر در اهواز، کیانپارس، خیابان پنجم غربی، مجتمع پزشکی فارابی، طبقه 2، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب یوسفی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09380451280 , 06133913770 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب یوسفی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب یوسفی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب یوسفی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب یوسفی فر تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب یوسفی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.