دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ارغوان ضیاعلی

دکتر ارغوان ضیاعلی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان

کد نظام پزشکی

136914
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات بلوار معلم

آدرس:

کرمان، بلوار معلم ، روبروی هتل پارس ،ساختمان یاس ، طبقه چهارم

تلفن:09136379466

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ارغوان ضیاعلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ارغوان ضیاعلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نازنین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک با تجربه و با حوصله بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ارغوان ضیاعلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار معلم
کرمان - کرمان، بلوار معلم ، روبروی هتل پارس ،ساختمان یاس ، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ارغوان ضیاعلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ارغوان ضیاعلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ارغوان ضیاعلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ارغوان ضیاعلی چقدر است؟
هزینه ویزیت ارغوان ضیاعلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ارغوان ضیاعلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ارغوان ضیاعلی کجا است؟
دکتر ارغوان ضیاعلی 1 مطب در بلوار معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ارغوان ضیاعلی را ببینید.
+
آیا دکتر ارغوان ضیاعلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ارغوان ضیاعلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ارغوان ضیاعلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ارغوان ضیاعلی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ارغوان ضیاعلی چه زمانی است؟
دکتر ارغوان ضیاعلی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ارغوان ضیاعلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ارغوان ضیاعلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ارغوان ضیاعلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ارغوان ضیاعلی 5 از 5 است.
درباره دکتر ارغوان ضیاعلی


دکتر ارغوان ضیاعلی dr arghavan ziya ali از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر ارغوان ضیاعلی در کرمان، بلوار معلم ، روبروی هتل پارس ،ساختمان یاس ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ارغوان ضیاعلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09136379466 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ارغوان ضیاعلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ارغوان ضیاعلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ارغوان ضیاعلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ارغوان ضیاعلی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ارغوان ضیاعلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.