دکتر ارغوان ضیا علی

دکتر ارغوان ضیا علی

تخصص کودکان و نوزادان

کرمان
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

136914

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات بلوار معلم

آدرس:

کرمان، بلوار معلم ، روبروی هتل پارس ،ساختمان یاس ، طبقه چهارم

تلفن:09136379466

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ارغوان ضیا علی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ارغوان ضیا علی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بلوار معلم
دکتر ارغوان ضیا علی
دکتر ارغوان ضیا علی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ارغوان ضیا علی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ارغوان ضیا علی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ارغوان ضیا علی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ارغوان ضیا علی چقدر است؟
هزینه ویزیت ارغوان ضیا علی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ارغوان ضیا علی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ارغوان ضیا علی کجا است؟
دکترارغوان ضیا علی بلوار معلم مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ارغوان ضیا علی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ارغوان ضیا علی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ارغوان ضیا علی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ارغوان ضیا علی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ارغوان ضیا علی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ارغوان ضیا علی چه زمانی است؟
دکتر ارغوان ضیا علی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ارغوان ضیا علی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ارغوان ضیا علی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ارغوان ضیا علی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ارغوان ضیا علی 5 از 5 است.

درباره دکتر ارغوان ضیا علیدکترارغوان ضیا علی dr arghavan ziya ali از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرمان هستند. مطب دکتر ارغوان ضیا علی در کرمان، بلوار معلم ، روبروی هتل پارس ،ساختمان یاس ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ارغوان ضیا علی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09136379466 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ارغوان ضیا علی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ارغوان ضیا علی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ارغوان ضیا علی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ارغوان ضیا علی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ارغوان ضیا علی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.