دکتر مریم رضایی

دکتر مریم رضایی

کد نظام پزشکی: 69528
پوست، مو و زیبایی

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مریم رضایی

مطب شهریار
آدرس: شهریار - شهریار، خیابان ولیعصر، بعد از چهارراه مخابرات، ساختمان افشار، مجتمع پزشکی نور
در حال حاضر نوبتی برای این مرکز تعریف نشده است.

درباره دکتر مریم رضایی

عضو انجمن لیزر ایران

پوست، مو و زیبایی

آدرس مطب دکتر مریم رضایی

مطب شهریار
آدرس:
شهریار، خیابان ولیعصر، بعد از چهارراه مخابرات، ساختمان افشار، مجتمع پزشکی نور
تلفن:

خدمات دکتر مریم رضایی

نظرات درباره دکتر مریم رضایی

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر مریم رضایی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم رضایی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مریم رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مریم رضایی کجا است؟
دکتر مریم رضایی 1 مطب در مطب شهریار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم رضایی را ببینید.
آیا دکتر مریم رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مریم رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم رضایی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم رضایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم رضایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم رضایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم رضایی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مریم رضاییدکتر مریم رضایی dr maryam rezaee از دکترهای متخصص عمومی شهریار هستند. مطب دکتر مریم رضایی در شهریار، خیابان ولیعصر، بعد از چهارراه مخابرات، ساختمان افشار، مجتمع پزشکی نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165267805 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم رضایی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.