دکتر محمدمهدی احمدزاده

دکتر محمدمهدی احمدزاده

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

شهریار

کد نظام پزشکی

68555
%85
پیشنهاد(از 19 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص جراحی شبکیه ولیزر

جراح و متخصص بیماری های چشم

اصلاح عیوب انکساری با لیزر، انجام عمل آب مروارید به روش مدرن (فیکو)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، چهارراه مخابرات، ساختمان شباهنگ، طبقه زیرین

تلفن:02165248389

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدمهدی احمدزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدمهدی احمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%85
16 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

مصطفی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پیشنهاد نمی شود.

رویا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار خوبی هستند

ولی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

آغچه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر فوق العاده عالی و با علم و تجربه

مهین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک با تجربه وبا اخلاقی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدمهدی احمدزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدمهدی احمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدمهدی احمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی احمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدمهدی احمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدمهدی احمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی احمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدمهدی احمدزاده کجا است؟
دکتر محمدمهدی احمدزاده 1 مطب در مطب شهریار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدمهدی احمدزاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمدمهدی احمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی احمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدمهدی احمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدمهدی احمدزاده متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدمهدی احمدزاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدمهدی احمدزاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدمهدی احمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدمهدی احمدزاده چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر محمدمهدی احمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدمهدی احمدزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدمهدی احمدزادهدکتر محمدمهدی احمدزاده dr mohammad mehdi ahmadzadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی شهریار هستند. مطب دکتر محمدمهدی احمدزاده در شهریار، چهارراه مخابرات، ساختمان شباهنگ، طبقه زیرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدمهدی احمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02165248389 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدمهدی احمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدمهدی احمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدمهدی احمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدمهدی احمدزاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدمهدی احمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.