دکتر اله کرم سهرابی

دکتر اله کرم سهرابی

تخصص قلب و عروق

شهریار

کد نظام پزشکی

78362

درباره‌پزشک

انجام اکوکاردیو گرافی، آنژیوگرافی، نوار قلب، تست ورزش

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب شهریار

آدرس:

شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکان مرکزی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اله کرم سهرابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اله کرم سهرابیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اله کرم سهرابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اله کرم سهرابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اله کرم سهرابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اله کرم سهرابی چقدر است؟
هزینه ویزیت اله کرم سهرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اله کرم سهرابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اله کرم سهرابی کجا است؟
دکتر اله کرم سهرابی 1 مطب در مطب شهریار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اله کرم سهرابی را ببینید.
+
آیا دکتر اله کرم سهرابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اله کرم سهرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اله کرم سهرابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اله کرم سهرابی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اله کرم سهرابی چه زمانی است؟
دکتر اله کرم سهرابی از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اله کرم سهرابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اله کرم سهرابی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اله کرم سهرابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اله کرم سهرابی 0 از 5 است.

درباره دکتر اله کرم سهرابیدکتر اله کرم سهرابی dr allah karam sohrabi از دکترهای متخصص قلب و عروق شهریار هستند. مطب دکتر اله کرم سهرابی در شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکان مرکزی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اله کرم سهرابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09107780112 , 02165291510 , 02165222195 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اله کرم سهرابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اله کرم سهرابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اله کرم سهرابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اله کرم سهرابی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اله کرم سهرابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.