دکتر پریناز بنیسی

دکتر پریناز بنیسی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

ش.ن - 4762

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب اکباتان

آدرس:

تهران، اکباتان فاز 2، بلوک 14، ورودی 3

تلفن:02188883031

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریناز بنیسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب اکباتان
دکتر پریناز بنیسی
دکتر پریناز بنیسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریناز بنیسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریناز بنیسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریناز بنیسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریناز بنیسی چقدر است؟
هزینه ویزیت پریناز بنیسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز بنیسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریناز بنیسی کجا است؟
دکترپریناز بنیسی مطب اکباتان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریناز بنیسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریناز بنیسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز بنیسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریناز بنیسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریناز بنیسی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریناز بنیسی چه زمانی است؟
دکتر پریناز بنیسی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریناز بنیسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریناز بنیسی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریناز بنیسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریناز بنیسی 0 از 5 است.

درباره دکتر پریناز بنیسیدکترپریناز بنیسی dr parinaz banisi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر پریناز بنیسی در تهران، اکباتان فاز 2، بلوک 14، ورودی 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریناز بنیسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188883031 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریناز بنیسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریناز بنیسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریناز بنیسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریناز بنیسی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریناز بنیسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.