دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رضا فتحی

دکتر رضا فتحی

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز

کد نظام پزشکی

49490
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا فتحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا فتحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی ولی نسخه ای که نوشتند، پیدا نمی شود.

صدیقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده دکتر ماهر و خوبی هستند و خوش اخلاق . پیشنهاد من دکتر فتحی هستند خیلی دکتر ماهر و خوبی هستند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن مخصوصا برخوردشون با بیمار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا فتحی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب بلوار قدوسی شرقی
شیراز - شیراز، میدان مطهری، ابتدای قدوسی شرقی، کلینیک پرنیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا فتحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا فتحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا فتحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا فتحی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا فتحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا فتحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا فتحی کجا است؟
دکتر رضا فتحی 1 مطب در مطب بلوار قدوسی شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا فتحی را ببینید.
+
آیا دکتر رضا فتحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا فتحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا فتحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا فتحی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا فتحی چه زمانی است؟
دکتر رضا فتحی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا فتحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا فتحی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر رضا فتحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا فتحی 5 از 5 است.
درباره دکتر رضا فتحی


دکتر رضا فتحی dr reza fathi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر رضا فتحی در شیراز، میدان مطهری، ابتدای قدوسی شرقی، کلینیک پرنیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا فتحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136284000 , 09171000291 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا فتحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا فتحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا فتحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا فتحی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا فتحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.