دکتر حمیدرضا شهنازی

دکتر حمیدرضا شهنازی

پزشک عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

44124

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا شهنازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حمیدرضا شهنازی
نوبت مطب خیابان ستارخان
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، خیابان ستارخان، ساختمان سیلور، طبقه 5 B
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 29 فروردین ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا شهنازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا شهنازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا شهنازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا شهنازی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا شهنازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا شهنازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا شهنازی کجا است؟
دکتر حمیدرضا شهنازی 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا شهنازی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا شهنازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا شهنازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا شهنازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا شهنازی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا شهنازی چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا شهنازی از روز چهارشنبه 29 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا شهنازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا شهنازی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمیدرضا شهنازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا شهنازی 0 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا شهنازیدکتر حمیدرضا شهنازی dr hamidreza shahnazi از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر حمیدرضا شهنازی در شیراز، خیابان ستارخان، ساختمان سیلور، طبقه 5 B واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا شهنازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136282944 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا شهنازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا شهنازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا شهنازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا شهنازی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا شهنازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.