درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های فانکشنال و استریوتاکسی از دانشگاه شهید بهشتی

انتشارمقالات متعددی در نشریات خارجی و داخلی در زمینه جراحی اعصاب

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب
  • فلوشیپ جراحی های فانکشنال و استریوتاکسی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز، بین وصال و نادری، بعد از بیمارستان آریا، داروخانه دکتر صالحی، طبقه اول واحد 1

تلفن:02188967958

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالحسن ارتیاعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابوالحسن ارتیاعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالحسن ارتیاعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالحسن ارتیاعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالحسن ارتیاعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالحسن ارتیاعی چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالحسن ارتیاعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن ارتیاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالحسن ارتیاعی کجا است؟
دکتر ابوالحسن ارتیاعی 1 مطب در مطب بلوار کشاورز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالحسن ارتیاعی را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالحسن ارتیاعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن ارتیاعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالحسن ارتیاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالحسن ارتیاعی متخصص جراحی مغز و اعصاب و جراحی های فانکشنال و استریوتاکسی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالحسن ارتیاعی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابوالحسن ارتیاعی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالحسن ارتیاعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالحسن ارتیاعی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابوالحسن ارتیاعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالحسن ارتیاعی 0 از 5 است.

درباره دکتر ابوالحسن ارتیاعیدکتر ابوالحسن ارتیاعی dr abolhassan artiyaei از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر ابوالحسن ارتیاعی در تهران، بلوار کشاورز، بین وصال و نادری، بعد از بیمارستان آریا، داروخانه دکتر صالحی، طبقه اول واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالحسن ارتیاعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188967958 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالحسن ارتیاعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالحسن ارتیاعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالحسن ارتیاعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالحسن ارتیاعی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالحسن ارتیاعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.